Nowoczesny
park maszynowy

Technologia
wąskiego wrappingu

Najwyższy
poziom produkcji

Szybkość
realizacji zleceń

Serdecznie witamy!
Fabryka mebli w Bytomiu Odrzańskim

EP SOLVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K. powstała w czerwcu 2014 roku.
Firma zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie Drogi Ekspresowej S3 w Bytomiu Odrzańskim. Jesteśmy producentem mebli skrzyniowych na bazie płyty wiórowej (łóżka, komody, stoliki nocne, szafy).

Wydział rozkroju surowych płyt wiórowych

Pierwszym etapem produkcji każdych mebli skrzyniowych jest pocięcie dużej płyty meblowej na mniejsze części. To właśnie z nich powstaną półprodukty służące do montażu gotowego wyrobu np. szafy, komody czy łóżka.

Prasa wałowa do klejania folią papierową

Prasa wałowa to istotny element wymagający wysokiej precyzji. Jakość połączenia okleiny z płytą meblową zależy właśnie od tej maszyny. Idealne połączenie to wysoka jakość mebla.

Sekcja wiertarek przelotowych i okleiniarek 4-stronnych

Końcowy etap produkcji to wiercenie otworów. Dzięki tym otworom, z łatwością zmontujesz mebel i przykręcisz okucia. Od precyzji wykonania otworów zależy precyzja połączeń płyt meblowych składających się na całość mebla.

Technologia wąskiego wrappingu

Technologia wąskiego wrappingu - oklejanie płaszczyzn profilowanych

Wykonywana jest przy użyciu najnowocześniejszych maszyn pozwalającym na uzyskanie wysokiej wydajności przy zachowaniu wysokiej jakości produktu gotowego.

Technologia wąskiego wrappingu polega na precyzyjnym przyklejeniu okleiny meblowej do płyt drewnopochodnych takich jak płyta wiórowa lub MDF z uwzględnieniem profili i załamań na całej płaszczyźnie produktu gotowego.

Dzięki zastosowanej technologii produkowane są takie elementy jak półki, ramy luster, listwy ozdobne itp..

Produkujemy

Meble skrzyniowe na bazie płyty wiórowej oklejonej okleiną papierową. Są to między innymi: szafy ubraniowe, łóżka, stoliki nocne, komody itp.