AK-MEDIA

Witamy serdecznie na stronie AK-MEDIA. Jesteśmy toruńską firmą eventową, która odwiedzając różne miejsca w Polsce daje uczestnikom naszych eventów radość, uśmiech i dobrą zabawę. Nieszablonowość i niekonwencjonalność w działaniu wyróżnia nas na tle podbnych firm w kraju. Swoją ofertę kierujemy do firm, organizacji oraz osób prywatnych, poszukujących rzetelnego partnera w organizowanych przez siebie przedsięwzięciach.

Przejdź do kontaktu
Green raising chart

Akcje handlowe

(989) 268-3089

Microphone

Wodzirej

803-730-5820


Eventy

Nieprzerwanie od 2011 roku kreujemy sceniczną rzeczywistość biorąc udział w różnych wydarzeniach. Dni miast, dożynki, wydarzenia lokalne, święta gmin, imprezy sportowe, to tylko niektóre z 4843331327. Chcemy być i jesteśmy w pełni odpowiedzialni za to, co robimy, dlatego podejmujemy się takich realizacji, które możemy wykonać na sto procent. Liczba przeprowadzonych eventów, a co za tym idzie – zadowolonych Klientów, mówi sama za siebie. Organizujesz event? Postaw na rzetelnego partnera, postaw na AK-MEDIA.

Przejdź do kontaktu (682) 556-7332
Generic placeholder image

Akcje handlowe

„70% naszych decyzji zakupowych podejmujemy w oparciu o to, jak jesteśmy traktowani jako ludzie, a tylko 30% bazuje na właściwościach produktu.” – John McKean

W oparciu o powyższy cytat, prowadzimy Akcje Handlowe na terenie całego kraju. Organizujemy otwarcia sklepów, promocje marek, eventy specjalne. Jak niejednokrotnie pokazało nasze doświadczenie, dobrze przeprowadzona akcja handlowa daje wzrost sprzedaży promowanej marce. Powracający, zadowoleni Klienci reprezentujący znane marki są tego najlepszym przykładem. Planujesz akcję handlową w swoim sklepie? Zapraszamy do współpracy, a sam przekonasz się o wielkich możliwościach dobrze zorganizowanej akcji handlowej. Uwaga – nie jesteśmy najtańsi – ale potrafimy skutecznie promować i sprzedawać produkty w ramach akcji handlowych.

Przejdź do kontaktu Wróć na początek strony
Generic placeholder image

Wodzirej

Liczba eventów, w których często wcielam się w rolę skutecznego wodzireja mówi sama za siebie. Ponad to, doświadczenie: w latach 2004 - 2010 roku pracowałem jako DJ anten radiowych. Swoje umiejętności zdobywałem pracując w ogólnopolskich grupach mediowych. Jeżeli szukasz doświadczonego wodzireja, znającego się na muzyce, który poderwie do tańca najbardziej opornych - dobrze, że jesteś na tej stronie! W tak ważnych wydarzeniach jak urodziny, imprezy rodzinne oraz w najważniejszym - ślubie i weselu - nie ma miejsca na kompromis. To musi się udać i to w 100%. Zaufaj wiedzy, doświadczeniu i umiejętnościom. Zapraszam do kontaktu i gwarantuję 100% udanej realizacji Twojego wydarzenia.

(936) 639-3954 Wróć na początek strony
Generic placeholder image

Kontakt

AK-MEDIA Adam Królikowski
ul. Konstytucji 3 maja 15B/92
87-100 Toruń
@
adam@ak-media.pl
słuchawka telefonu
601 833 802
NIP
879-242-49-83