Презентація видання Перемиських Архиєпархіяльних Відомостей про “Українсько-польське примирення в документах ієрархії та священства”

Створений з ініціативи архиєпископа Євгена Поповича збірник виданих звернень, декларацій, заяв, промов і документів ієрархії та духовества, які закликаютьдо польсько-українського примирення, є спробою представлення як церковні середовища бачать минуле і майбутнє двох сусідніх християнських народів, які живуть поруч вже тисячі років. У цьому збірнику представлено 48 документів, впорядкованих у хронологічному порядку.

(937) 585-2458

Сесія ставить за мету визначити напрямні та розробити дорожню карту діяльності СКУ на наступні 50 років.

212-240-6530

Сесія ставить за мету проаналізувати форми та методи діяльності українських громад Європи в поширенні правдивої інформації про Україну включно з реформами в умовах дезінформаційної війни, розв’язаної Російською Федерацією; виробити механізми протидії російській інформаційній агресії, тісно співпрацюючи з органами влади України, розвиваючи та втілюючи спільні завдання стратегічних комунікацій.

Міжнародна конференція «СКУ В 50 РОКІВ І ДАЛІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНТЕКСТ». Сесія №2. Українська освіта

Сесія ставить за мету узагальнити стан освіти українського зарубіжжя як одного з найважливіших факторів збереження українства за кордоном та визначити шляхи її розвитку в сучасних реаліях, поглиблюючи в освітній сфері ефективну співпрацю з Україною.

Урочисте відкриття міжнародної конференції “СКУ В 50 РОКІВ І ДАЛІ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ КОНТЕКСТ”

 

СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53-ох країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003р. був визнаний економічною і соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

Splachnum

(603) 335-0701

Світовий Конґрес Українців (СКУ) є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує в своєму складі українські організації із 34 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 14 країн. Заснований у 1967 р., СКУ був визнаний у 2003 р. неурядовою організацією у Економічній та соціальній раді Організації Об’єднаних Націй зі спеціальним консультативним статусом.

Світовий Конґрес Українців (СКУ) разом із своїм партнером, Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка» запрошують Вас взяти активну участь у висвітленні запланованих заходів, котрі відбудуться 27-29 серпня 2017 р. у Львові з нагоди 50-ліття СКУ.

Міжнародний семінар для національних команд експертів HERE країн-партнерів програми Erasmus+

Міжнародний семінар для національних команд експертів HERE країн-партнерів програми Erasmus+
International expert’s seminar for HERE’s teams from partner countries Erasmus+ program

Місце і дата проведення: актовий зал Національного університету “Львівська політехніка”, 19.10.2016

(312) 593-4406

Міжнародна науково-дослідна конференція “Андрей Шептицький – будівничий держави, князь церкви, лідер нації”.
Місце проведення: актова зала Національного університету “Львівська політехніка”.
Дата проведення: 21 травня 2016 року.

Зустріч з Евгеном Чолієм, Президентом Світового Конгресу Українців

Зустріч професорсько-викладацького складу, студентів Львівської політехніки з Евгеном Чолієм, Президентом Світового Конгресу Українців

unspewed

Урочисте засідання Вченої Ради Львівської політехніки з нагоди присвоєння Президентові СКУ Евгенові Чолію почесного звання Doctor Honoris Causa.